افزونه ارسال پیام به کاربران ایزی دیجیتال دانلود

نویسنده
تاریخ انتشار
23 اسفند 1399
دسته بندی
تعداد بازدید
229 بازدید
49,000 تومان
محصول موجود نیست

افزونه Easy Digital Downloads Message یک پلاگین ایزی دیجیتال دانلود برای ارسال پیام مستقیماً برای مشتریان و فروشندگان EDD از مدیریت می باشد. توانایی برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان بسیار مهم اس، با EDD Message، این کار بسیار ساده تر و آسان می شود، این برنامه افزودنی به صاحبان فروشگاه اجازه می دهد تا مستقیماً از داشبورد خود به راحتی پیام های منحصر به فرد را مستقیماً برای مشتریان و فروشندگان ارسال کنند و همچنین به فروشندگان اجازه دهند به مشتریان خود پیام بدهند.

افزونه Easy Digital Downloads Message یک رکورد از تمام پیام هایی که برای مشتریان ارسال کرده اید تا در صورتی که نیاز بود در آینده به آنها مراجعه بکنید را نگه می دارد. پلاگین EDD Message طوری طراحی شده است که کاملاً با افزونه Frontend Submissions کار بکند، بنابراین صاحبان فروشگاه های مارکت پلیس نه تنها می توانند بهتر با فروشندگان ارتباط برقرار کنند، بلکه به فروشندگان خود نیز می توان این توانایی را داد که به مشتریان خودشان مستقیم پیام ارسال کنند.

ویژگی های افزونه ارسال پیام به کاربران ایزی دیجیتال دانلود | Easy Digital Downloads Message :

 • برای مشتریان پیام های مستقیم و منحصر به فرد بفرستید : صفحه مشتری در داشبورد گسترش یافته است تا نمای جدیدی را شامل شود که در آن می توان یک پیام سفارشی و منحصر به فرد ایجاد کرد و به مشتری ارسال کرد. پیام‌هایی که از داشبورد به مشتریان و فروشندگان ارسال می‌شوند می‌توانند شامل پیوست‌هایی نیز باشند تا بتوانید فایل‌های مشتریان را سریع و راحت ارسال کنید. EDD Message همچنین با افزونه Amazon S3 ادغام می‌شود، بنابراین فایل‌ها می‌توانند از buckets S3 شما انتخاب شده و به عنوان پیوست استفاده شوند.
ارسال مستقیم پیام به کاربران با افزونه EDD Message
ارسال مستقیم پیام به کاربران با افزونه EDD Message
 • گزارش همه پیام های ارسال شده به مشتریان : پلاگین ارسال پیام ایزی دیجیتال دانلود یک رکورد از تمام پیام هایی که برای مشتریان ارسال کرده اید تا در صورتی که نیاز بود در آینده به آنها مراجعه بکنید را نگه می دارد. پیام‌های ارسال شده به یک مشتری خاص در مشاهده پیام برای آن مشتری قابل مشاهده است و جدولی از همه پیام‌های ثبت‌شده در بخش “گزارشات←ریز گزارشات” وجود دارد.
گزارش پیام های ارسال شده با پلاگین Easy Digital Downloads Message
گزارش پیام های ارسال شده با پلاگین Easy Digital Downloads Message
 • پشتیبانی از افزونه Frontend Submissions : برای کاربران Frontend Submissions، این افزونه بسیار مفید می باشد. EDD Message طوری طراحی شده است که کاملاً با آن کار بکند، بنابراین صاحبان فروشگاه های مارکت پلیس نه تنها می توانند بهتر با فروشندگان ارتباط برقرار کنند، بلکه به فروشندگان خود نیز می توان این توانایی را داد که به مشتریان خودشان مستقیم پیام ارسال کنند.
 • پیام فروشندگان (نیازمند افزونه Frontend Submissions) : اکنون، هنگام مشاهده یک فروشنده در داشبورد، یک نمای جدید برای پیام رسانی مستقیم به فروشنده گنجانده شده است.
 • اجازه ارسال مستقیم پیام به فروشندگان (نیازمند افزونه Frontend Submissions) : EDD Message چیزی بیش از اینکه به صاحبان فروشگاه اجازه می‌دهد بهتر با مشتریان ارتباط برقرار کنند، انجام می‌دهد، این پلاگین به فروشندگان فرم پیام رسانی برای ارسال ایمیل های منحصر به فرد به مشتریانی که محصولات آنها را خریداری کرده اند می دهد.
ارسال مستقیم پیام به فروشندگان با افزونه Easy Digital Downloads Message
ارسال مستقیم پیام به فروشندگان با افزونه Easy Digital Downloads Message
 • مشاهده ایمیل های ثبت شده : آیا علاقه مند به ثبت ایمیل های ارسال شده از طریق فروشگاه دیجیتال خود هستید؟ این پلاگین شامل تنظیماتی است که با آن می‌توانید انواع پیام‌ها را برای ثبت رکورد انتخاب کنید. هنگامی که هر یک از آن تنظیمات بررسی می شود، گزارشی از تمام پیام های نوع انتخاب شده ذخیره می شود تا بتوانید بعداً آنها را مشاهده کنید. این انواع پیام عبارتند از :
 1. پیام‌های مدیر به مشتریان یا فروشندگان
 2. رسیدهای خرید
 3. پیام‌های فروشنده به مشتریان (نیازمند افزونه Frontend Submissions)
 4. پیام های مشتری به فروشندگان (نیازمند افزونه Frontend Submissions)

تنظیمات EDD Message
تنظیمات EDD Message

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.